درحال بار گذاری

بهترین هاستینگ در سال ۱۳۹۸ به انتخاب مردمدرباره نئو سنتر صفحه اصلی - درباره نئو سنتر

چرا نئو سنتر؟

مجموعه نئو سنتر از سال 1398 فعالیت خود را به صورت رسمی در زمینه های ارائه گیم سرور های بازی آنلاین ، سرور های مجازی و سایر خدمات تحت وب شروع کرده است ، که خوشبختانه تابحال رضایت مشتریان خود را تقریبا کامل جذب نموده و درحال حاضر روز به روز درحال توسعه و پیشرفت می باشد.

به خانواده بزرگ ما بپیوندید

خدمات هاستینگ

میزبانی وب یا web hosting به مفهوم فراهم ساختن فضایی است که کاربر می تواند فایل ها و سایر سرویس های مربوط به وب سایت خود را در آن قرار دهد. میزبانی اشتراکی (shared web hosting )روشی از میزبانی وب است که منابع یک سرور بین چند سایت به اشتراک گذاشته می شود. میزبانی وب راه حلی ارزان برای میزبان یک وب سایت است که کاربر می تواند بدون نیاز به راه اندازی سرور خود و یا آشنایی با جنبه های فنی از عملیات های سرور از سرور اشتراکی استفاده نماید. مهمترین مزیت میزبانی اشتراکی هزینه پایین آن است.

به خانواده بزرگ ما بپیوندید

خدمات نئو سنتر میزبانی وب اشتراکی در مجموعه انتقال داده های آسیاتک بر اساس سیستم عامل ویندوز و لینوکس و انواع سرور های استاندارد و حرفه ای آماده ارائه به کاربران می باشد. سرورهای موجود در مجموعه آسیاتک مجهز به سخت افزارهای قدرتمند روز بوده و از آخرین نسخه نرم افزارها بهره مند می باشند. مهندسین و تکنسینهای متخصص، بصورت شبانه روزی با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات مونیتورینگ، سرورها را تحت نظر دارند.
امنیت تخصصی سرور

سخت افزار قدرتمند

بهینه سازی هوشمند