درحال بار گذاری
هارد دیسک
پردازنده
رَم
پهنای باند
قیمت
space ۲۰GB NvME
cpu ۱xCPU
ram ۲GB DDR4
bandwidth نامحدود ۱ گیگابیت
price ۵۲۰,۰۰۰/تومان ماهانه
space ۴۰GB NvME
cpu ۲xCPU
ram ۴GB DDR4
bandwidth نامحدود ۱ گیگابیت
price ۶۰۰,۰۰۰/تومان ماهانه
space ۸۰GB NvME
cpu ۲xCPU
ram ۸GB DDR4
bandwidth نامحدود ۱ گیگابیت
price ۱,۱۲۰,۰۰۰/تومان ماهانه
space ۱۶۰GB NvME
cpu ۴xCPU
ram ۱۶GB DDR4
bandwidth نامحدود ۱ گیگابیت
price ۱,۹۲۰,۰۰۰/تومان ماهانه
space ۲۴۰GB NvME
cpu ۸xCPU
ram ۳۲GB DDR4
bandwidth نامحدود ۱ گیگابیت
price ۲,۷۰۰,۰۰۰/تومان ماهانه
img-bg

فایروال و آنتی دیداس

سرور های مجازی مجموعه خدماتی تحت وب نئو سنتر همگی دارای فایروال و آنتی دیداس نرم افزار و سخت افزاری لایه سه ، چهار و هفت می باشند که از اکثر حملات سایبری که از طرف افراد سودجو به سرور های مجازی شما ارسال می شود جلو گیری میکند.

firewall
چرا سرور های مجازی نئو سنتر؟ با خرید سرور های مجازی آلمان NvME گیمینگ ارزان قیمت نئو سنتر و تجربه آن متوجه سطح کیفی بالای آن می شوید، این قضیه به تنهایی باعث جلب رضایت شما به صورت کامل می شود حتی با وجود اینکه سرور های مجازی آلمان NvME نئوسنتر خود با توجه به امکانات زیادی که دارد این مورد رضایتمندی را در مرحله های بعدی نیز جلب می کند.
سرور مجازی آلمان ارزان و حتی رایگان

با وجود اینکه سرور های مجازی آلمان SSD Pro نئو سنتر ارزان قیمت بوده بعضی از مناسبت های ماهانه کد های تخفیفی در وبسایت برای کاربران قرار می گیرد که با آنها می توان سرور رایگان تهیه کرد.

ارائه منابع و کاملا اختصاصی

همانطور که خیلی از شما عزیزان طبق توضیحاتی که خدمتتون ارائه شده درجریان هستید، مجموعه خدمات دهی نئوسنتر تمام تلاش خود را بر این نهاده تا بهترین خدمات را با بیشترین سطح کیفی به شما عزیزان ارائه کند، پس به همین دلیل سرور های مجازی آلمان SSD Pro خود را که ارائه می کند همگی بروی منابع و شبکه کاملا اختصاصی عرضه می کند.

ارائه نمایندگی سرور مجازی

برخلاف سایر ارائه دهندگان، نئو سنتر به افرادی که مایل به کسب درآمد از راه سرور های مجازی آلمان گیمینگ / آنتی دیداس NvME می باشند نمایندگی فروش سرور مجازی گیمینگ و معمولی با قیمت های ارزان و مناسب ارائه می کند.


برخی از ویژگی های سرور های مجازی آلمان گیمینگ / اقتصادی NvME نئوسنتر
استفاده از رم مموری (Memory Ram) نسل DDR4 در سرور های مجازی

سرور های مجازی آلمان NvME گیمینگ / معمولی ای که توسط مجموعه نئوسنتر ارائه می شود همگی از سخت افزار های آخرین نسل همچون رم (Memory Ram) نسل DDR4 استفاده می کنند.

استفاده از پردازنده (CPU) های قوی (فرکانس بالا) و تعداد بالا در سرور های مجازی

سرور های مجازی آلمان NvME گیمینگ / معمولی ای که توسط مجموعه نئوسنتر ارائه می شود همگی از سخت افزار های آخرین نسل همچون پردازنده (CPU) های قوی (فرکانس بالا) و تعداد بالا استفاده می کنند.

استفاده از هارد درایو (Hard Drive) های SSD Pro و کم کارکرد در سرور های مجازی

سرور های مجازی آلمان NvME گیمینگ / معمولی ای که توسط مجموعه نئوسنتر ارائه می شود همگی از سخت افزار های آخرین نسل و کم کارکرد همچون هارد درایو (Hard Drive) های قوی اس اس دی (NvME) و حجم زیاد استفاده می کنند.

ارائه پنل مدیریتی تحت وب به همراه سرور های مجازی

سرور های مجازی آلمان NvME گیمینگ / معمولی ای که توسط مجموعه نئوسنتر ارائه می شود همگی به همراه پنل مدیریتی تحت وب ارائه می شوند، این پنل به شما این امکان راه مدهد که هر مان که بخواهید سرور مجازی خود را مانیتور/خاموش و روشن/تعویض سیستم عامل و ... کنید.

ارائه سرور های مجازی آلمان با آپتایم بالا

سرور های مجازی آلمان NvME گیمینگ / معمولی ای که توسط مجموعه نئوسنتر ارائه می شود همگی دارای آپتایم بسیار بالایی می باشند، درواقع به هیچ وجه از سمت مجموعه نئوسنتر سرور های ارائه شده یک لحظه هم از دسترس خارج نشده و همیشه درحال ارائه سرویس دهی به شما عزیزان می باشند.

آنتی دیداس و فایروال برای سرور های مجازی گیمینگ

سرور های مجازی آلمان NvME گیمینگ / معمولی ای که توسط مجموعه نئوسنتر ارائه می شود همگی دارای فایروال و آنتی دیداس قوی می باشند، که به شما عزیزان امنیتی تضمینی ارائه می کنند، توجه داشته باشید که سرور های مجازی آنتی دیداس گیمینگی که به شما عزیزان ارائه می شود دارای آپلینک ۱۰ گیگابیت می باشند که در مجموع بهترین کیفیت را به شما ارائه می کند.

سئوالات متداول
سرور های مجازی و هاست های نئو سنتر همگی بر روی بستری دارای فایروال لایه سه،چهار و هفت به همراه آنتی دیداس راه اندازی شده اند که تقریبا تمامی حملات سایبری و شبکه ای را دفع می کنند، عزیزانی که تا بحال این نگرانی را داشته اند دیگر نگران حملات نباشند چرا که زیرساخت این مجموعه با بهترین کیفیت و امکانات به شما بزرگواران خدمات می دهد.
سرور های مجازی نئو سنتر همگی برروی سیستم اعمال خودکار راه اندازی شده که کاربر پس از سفارش به صورت خودکار ایمیلی حاوی دسترسی به پنل مدیریتی سرور مجازی خود دریافت می کند که با ورود به آن پنل به صورت خودکار میتواند سیستم عامل مورد نیاز خود را برروی سرور مجازی نصب کرده و استفاده خود را از سرور آغاز کند.
سرور های مجازی اقتصادی خارج بعضی اوقات از منابع اشتراکی استفاده می کنند اما سرور های مجازی گیمینگ ایران تمامی منابع آن به صورت اختصاصی می باشد، همچنین سرور های مجازی اقتصادی خارج ارائه شده توسط نئو سنتر دارای فایروال و آنتی دیداس مبتدی بوده درحالی که سرور های مجازی گیمینگ خارج دارای فایروال و آنتی دیداس حرفه ای می باشد چرا که سرور های گیمی که شما عزیزان برروی این سرور های مجازی راه اندازی می کنید نیازمند به تنظیمات حرفه ای امنیت بوده تا هیچگونه ضرر از طریق حملات سایبری بهتان وارد نشود.
تمامی سخت افزار به کار برده برای راه اندازی و ارائه سرور های مجازی خارج از آخرین نسل بوده و همین باعث شده بالاترین سطح کیفی را به مشتریان خود ارائه کنیم، برای مثال هارد درایو سرور های مجازی خارجی که توسط نئوسنتر ارائه می شود از نوع NvME بوده همچنین رم های سرور های مجازی از نوع DDR4 هستند که همگی رضایت مشتریان ما را تا بالاترین حد ممکن جلب کرده است.

کلید واژه ها

سرور مجازی، سرور مجازی ایران، سرور ایران، سرور، وی پی اس، وی پی اس ایران، سرور مجازی گیمینگ، سرور آنتی دیداس، سرور مجازی آنتی دیداس، سرور دیداس پروتکشن، آنتی دیداس، فایروال، سرور مجازی فایروال، سرور مجازی فرکانس بالا، سرور مجازی آخرین نسل، سرور مجازی قوی، سرور گیمینگ، سرور مجازی تحویل آنی، سرور مجازی پنل مدیریتی، سرور مجازی اس اس دی، ایران اس اس دی، وی پی اس ایران گیمینگ، iran vps، vps، سرور vps، vps ایران، antiddos، firewall، سرور گیم، گیم سرور، سرور مجازی گیم، سرور گیم آنتی دیداس، گیم سرور جدید، سرور گیم ssd، ssd،server ssd pro، سرور ارزان، سرور کم هزینه، سرور رایگان، سرور ایران ارزان قیمت