درحال بار گذاری

سرور Teamspeak اشتراکی و اختصاصی به صورت تحویل آنی و خودکار، دارای پنل مدیریتی سرور تیم اسپیک

صفحه اصلی - خرید سرور تیم اسپیک

نصب و راه اندازی خودکار سرور تیم اسپیک

پس از ثبت سفارش و خرید سرور تیم اسپیک شما به صورت خودکار و آنی راه اندازی و دردسترس شما قرار میگیرد.

پنل مدیریتی سرور تیم اسپیک

تمامی پلان های موجود سرور تیم اسپیک دارای پنل مدیریتی با امکاناتی قابل توجه می باشند.

بکآپ گیری روزانه سرور های تیم اسپیک

علاوه بر اینکه کاربران میتوانند از طریق پنل مدیریتی بکآپ تهیه کنند به صورت روزانه نیز از طرف نئو سنتر بکآپ تهیه می شود.


سرور های تیم اسپیک اشتراکی - تحویل آنی (قابلیت اتصال تمامی نسخه ها)

سرور تیم اسپیک پلان ۱دیتاسنتر ایران - آسیاتک

۲۴,۰۰۰ ظرفیت : ۱۶ نفره teamspeak-icon1

نوع: اشتراکی (تحویل آنی)

قابلیت اتصال تمامی نسخه ها

آپتایم: ۹۹ درصد

ترافیک نامحدود

فایروال: دارد

امکان اتصال دامنه اختصاصی: دارد

امکان اضافه کردن بکآپ دلخواه: دارد

دارای پنل مدیریتی

دارای قابلیت اتصال از خارج

سفارش پلان ۱

سرور تیم اسپیک پلان ۲دیتاسنتر ایران - آسیاتک

۳۰,۰۰۰ ظرفیت : ۳۲ نفره teamspeak-icon2

نوع: اشتراکی (تحویل آنی)

قابلیت اتصال تمامی نسخه ها

آپتایم: ۹۹ درصد

ترافیک نامحدود

فایروال: دارد

امکان اتصال دامنه اختصاصی: دارد

امکان اضافه کردن بکآپ دلخواه: دارد

دارای پنل مدیریتی

دارای قابلیت اتصال از خارج

سفارش پلان ۲

سرور تیم اسپیک پلان ۳ دیتاسنتر ایران - آسیاتک

۳۶,۰۰۰ ظرفیت : ۶۴ نفره teamspeak-icon3

نوع: اشتراکی (تحویل آنی)

قابلیت اتصال تمامی نسخه ها

آپتایم: ۹۹ درصد

ترافیک نامحدود

فایروال: دارد

امکان اتصال دامنه اختصاصی: دارد

امکان اضافه کردن بکآپ دلخواه: دارد

دارای پنل مدیریتی

دارای قابلیت اتصال از خارج

سفارش پلان ۳

سرور تیم اسپیک پلان ۴دیتاسنتر ایران - آسیاتک
۴۰,۰۰۰ ظرفیت : ۱۲۸ نفره teamspeak-icon4

نوع: اشتراکی (تحویل آنی)

قابلیت اتصال تمامی نسخه ها

آپتایم: ۹۹ درصد

ترافیک نامحدود

فایروال: دارد

امکان اتصال دامنه اختصاصی: دارد

امکان اضافه کردن بکآپ دلخواه: دارد

دارای پنل مدیریتی

دارای قابلیت اتصال از خارج

سفارش پلان ۴

سرور تیم اسپیک پلان ۵دیتاسنتر ایران - آسیاتک

۵۰,۰۰۰ ظرفیت : ۵۱۲ نفره teamspeak-icon5

نوع: اشتراکی (تحویل آنی)

قابلیت اتصال تمامی نسخه ها

آپتایم: ۹۹ درصد

ترافیک نامحدود

فایروال: دارد

امکان اتصال دامنه اختصاصی: دارد

امکان اضافه کردن بکآپ دلخواه: دارد

دارای پنل مدیریتی

دارای قابلیت اتصال از خارج

سفارش پلان ۵

سرور تیم اسپیک اختصاصی دیتاسنتر ایران - آسیاتک

۱۲۵،۰۰۰ ظرفیت : ۱۲۰ نفره teamspeak-icon6

نوع: اختصاصی

قابلیت اتصال تمامی نسخه ها

آپتایم: ۹۹ درصد

ترافیک نامحدود

فایروال: دارد

امکان اتصال دامنه اختصاصی: دارد

امکان اضافه کردن بکآپ دلخواه: دارد

دسترسی به یاتقا: دارد

دارای قابلیت اتصال از خارج

سفارش پلان اختصاصی

img-bg

تیم اسپیک چیست؟

یکی دیگر از نرم افزارهای برقراری یک ارتباط اینترنتی است که داشتن یک مکالمه صوتی با کیفیت بالا را برای شما تضمین خواهد نمود. توابعی که این نرم افزار برای برقراری ارتباط صوتی از آن ها استفاده می کند بسیار قدرتمند بوده. استریم های صوتی شما را در کیفیت بالایی انتقال می دهند. TeamSpeak را می توان به عنوان یک نرم افزار کامل، حرفه ای و بسیار کاربردی برای کسانی که می خواهند به صورت دو نفره و یا حالت گروهی در بازی های اینترنتی مجموعه کنند و یا کنفرانس های کاری و مشورتی برقرار کنند، نام برد. نرم افزار TeamSpeak دارای ویژگی های بسیار قابل توجهی است که باعث می شود شما در هنگام استفاده از نرم افزار و گفتگو با هم تیمی هایتان لذت یک گفتگوی دوستانه را تجربه کنید. گستره پشتیبانی این نرم افزار از ویندوزها باعث شده است که بسیاری از کاربران بتوانند از این نرم افزار استفاده کنند . پیشنهاد می شود با خرید سرور تیم اسپیک اشتراکی یا اختصاصی از نئو سنتر با توجه به مناسب بودن قیمت سرور های تیم اسپیک برای شروع با فضای تیم اسپیک آشنا شوید. در نظر داشته باشید که خرید سرور تیم اسپیک به صورت تحویل آنی می باشد.

teamspeak-logo

چرا سرور های تیم اسپیک نئو سنتر؟ با خرید سرور های تیم اسپیک گیمینگ ارزان قیمت نئو سنتر و تجربه آن متوجه سطح کیفی بالای آن می شوید، این قضیه به تنهایی باعث جلب رضایت شما به صورت کامل می شود حتی با وجود اینکه سرور های تیم اسپیک نئوسنتر خود با توجه به امکانات زیادی که دارد این مورد رضایتمندی را در مرحله های بعدی جلب می کند.

سرور تیم اسپیک ارزان و حتی رایگان

با وجود اینکه سرور های تیم اسپیک نئو سنتر ارزان قیمت بوده. بعضی از مناسبت های ماهانه کد های تخفیفی در وبسایت برای کاربران قرار می گیرد. که با آنها می توان سرور تیم اسپیک رایگان تهیه کرد.

ثبت و خرید دامنه اختصاصی

شما عزیزان درصورت دلخواه برای اختصاصی سازی سرور خود به صورت کامل می توانید در مراحل ثبت سفارش سرور های تیم اسپیک ارزان قیمت نئوسنتر دامنه های اختصاصی نیز سفارش داده. تا کاربران شما به دامنه مخصوص شما بتوانند به سرور متصل شوند.

ارائه نمایندگی سرور تیم اسپیک

برخلاف سایر ارائه دهندگان، نئو سنتر به افرادی که مایل به کسب درآمد از راه سرور های تیم اسپیک می باشند. نمایندگی فروش سرور تیم اسپیک گیمینگ و معمولی با قیمت های ارزان و مناسب ارائه می کند.

img-bg

برخی از ویژگی های پنل مدیریتی سرور های تیم اسپیک گیمینگ / معمولی

روشن / خاموش کردن سرور تیم اسپیک

یکی از امکاناتی که پنل مدیریتی سرور های تیم اسپیک گیمینگ و یا معمولی که توسط نئو سنتر ارائه می شود. قابلیت خاموش و روشن کردن سرور تیم اسپیک می باشد.

راه اندازی مجدد سرور تیم اسپیک

خوشبختانه سرور های تیم اسپیک نئو سنتر با ارائه این قابلیت به کاربران خود در پیرامون پنل مدیریتی. هر موقع که مشتری احتیاج داشته باشد بدون نیاز به مراجعه به پشتیبانی سرور ها میتواند از طریق پنل سرور خود را ریستارت و یا راه اندازی مجدد بکند.

تغییر تنظیمات سرور تیم اسپیک

به کمک پنل مدیریتی که توسط ما به شما عزیزان ارائه می شود. هر موقع که احتیاج داشته باشید بدون نیاز به مراجعه به سرور تیم اسپیکتون از طریق پنل تحت وب میتوانید تنظیمات سرور تیم اسپیک گیمینگ / معمولی خود را تغییر دهید.

تهیه / نصب بکآپ سرور تیم اسپیک

با وجود اینکه سرور های تیم اسپیک ارائه شده کاملا قیمت مناسب و ارزانی را دارا می باشند. خوشبختانه بدون نیاز به مراجعه به پشتیبانی می توانید از طریق پنل مدیریتی از سرور خود بکآپ تهیه کرده و یا نصب کنید.

مشاهده لاگ و تاریخچه سرور تیم اسپیک

حتی سرور های تیم اسپیک رایگان و یا ارزانی که از سمت نئو سنتر تهیه می کنید. دارای گزینه مشاهده لاگ و یا همان تاریخچه می باشد. که به راحتی تمامی لاگ های سرور تیم اسپیک گیمینگ / معمولی شما در آن قابل مشاهده می باشد.

ساخت توکن / ارائه رنک سرور تیم اسپیک

یکی دیگر از پرکاربرد ترین امکانات این پنل، ارائه دسترسی و یا ساحت توکن از طریق پنل مدیریتی و بدون نیاز به مراجعه به سرور تیم اسپیک می باشد. که در مواقعی که دسترسی به تیم اسپیک وجود ندارد برای شما حیاتی خواهد بود.

img-bg

برخی از خدمات دیگر ما برروی سرور های تیم اسپیک گیمینگ / معمولی

ارائه کانفیگ معمولی و حرفه ای برای سرور تیم اسپیک

خوشبختانه این امکان توسط نئوسنتر برای مشتریان تیم اسپیک نئوسنتر فراهم شده است که درطول یا پس از سفارش سرور تیم اسپیک خود. امکان سفارش کانفیگ به صورت معمولی و یا حرفه ای با قیمت ارزان وجود دارد. که کارشناسان ما پس از سفارش سرور تیم اسپیک خود و این افزونه اقدام به کانفیگ سرور تیم اسپیک شما می کنند.

پشتیبانی از مشکلات فنی سرور تیم اسپیک

برخلاف سایر ارائه دهندگان، کارشناسان مجموعه نئوسنتر درصورت سفارش پشتیابنی ویژه درصورت بروز هرگونه مشکل فنی از قبیل پرمیشن، باگ های امنیتی و غیره برروی سرور تیم اسپیک شما بلافاصله اقدام به رفع مشکلات میکنند. و سرور تیم اسپیک شما را به صورت کاملا بی نقص تحویلتان می دهند.

ارائه بات های مدیریتی برای سرور تیم اسپیک

شما عزیزان درصورت تمایل می توانید در طول و یا پس از اعمال سفارش سرور تیم اسپیک خود. افزونه بات های مدیریتی تیم اسپیک سفارش داده. تا سرور تیم اسپیکتان با یکسری امکانات ویژه تر به نسبت سرور های دیگر دردسترس شما قرار گیرد. این بات های تیم اسپیک مدیریت سرور را برای شما عزیزان آسوده تر می کند.

انجام کانفیگ بات موزیک برای سرور های تیم اسپیک

درصورت سفارش پنل موزیک بات برای سرور تیم اسپیک خود. می توانید درطول سفارش و یا پس از سفارش درخواست کانفیگ توسط کارشناسان ما را دهید. تا در کوتاه ترین مدت کارشناسان تیم اسپیک ما نسبت به اعمال کانفیگ های لازم برروی پنل های موزیک بات و یا سینوس بات شما برای سرور تیم اسپیکتان اقدام کنند.

ارائه بنر های متحرک هوشمند برروی سرور تیم اسپیک

جالب است بدانید مجموعه نئوسنتر برای مشتریان سرور تیم اسپیک خود بات بنر متحرک هوشمند برنامه نویسی و آماده کرده است. این بنر برروی سرور تیم اسپیک شما تنظیم و نصب می گردد. که علاوه بر دارا بودن تصویر زمینه یک سری اطلاعات را به کاربران سرور تیم اسپیک شما نشان می دهد. این اطلاعات تعداد آنلاین کاربران، تعداد آنلاین ادمین ها، ساعت و ... می باشد. که سرور تیم اسپیک شما را منحصر به فرد می سازد.

اتصال دامنه اختصاصی برروی سرور تیم اسپیک

درصورت تمایل شما عزیزان می توانید برای سرور تیم اسپیک خود دامنه اختصاصی سفارش داده. تا کاربران سرور تیم اسپیک شما با استفاده از این دامنه اختصاصی به صورت راحتتر به سرور تیم اسپیک شما متصل شوند. با استفاده از این مورد دیگر نیاز به استفاده از آدرس به صورت آیپی برای اتصال به سرور تیم اسپیکتان نیست.

ارائه انواع موزیک بات برای سرور های تیم اسپیک شما

شما عزیزان علاوه بر سفارش سرور تیم اسپیک (teamspeak) می توانید موزیک بات و ربات های امنیتی، مدیریتی، امکاناتی نیز برای سرور تیم اسپیک خود سفارش داده. تا کاربران شما در رفاه کامل باشند.

سئوالات متداول

سرور های تیم اسپیک معمولی با سرور تیم اسپیک های گیمینگ تنها تفاوت آنها در شبکه شان می باشد. در واقع سرور های تیم اسپیک معمولی برروی پینگ و سرعت زیاد توجه ندارند. اما سرور تیم اسپیک گیمینگ به دلیل اینکه مورد استفاده کاربران گیمینگ قرار می گیرد. پینگ و سرعت بالای آن خیلی مهم بوده. به همین دلیل سرور های تیم اسپیکی که از مجموعه نئو سنتر به کاربران ارائه می شود همگی از نوع سرور های تیم اسپیک گیمینگ بوده. که علاوه بر اینکه امکانات سرور تیم اسپیک معمولی را دارا می باشند. از امکانات سرور تیم اسپیک گیمینگ هم برخوردار هستند.
سرور های تیم اسپیکی که توسط نئو سنتر ارائه می شود سه نسخه متفاوت هستند. سرور های تیم اسپیک اشتراکی نسخه قدیمی بوده. و سرور های تیم اسپیک اختصاصی طبق نیاز مشتری میتواند قدیمی و یا جدید باشد. علاوه بر این درصورت نیاز مشتری می تواند با پرداخت هزینه لایسنس برای سرور تیم اسپیک اختصاصی خود لایسنسی تهیه کرده. که تمامی نسخه های تیم اسپیک از جمله قدیم و جدید قادر به اتصال به آن باشند.
سرور های تیم اسپیک گیمینگ و یا معمولی که توسط ما ارائه می شوند تماما از کانفیگ های اولیه شبکه ای برخوردار هستند. اما درصورتی که کاربر با مسائل کانفیگ رنک و یا چنل ها آشناییت ندارد می تواند با پرداخت هزینه ناچیز که مرتبط با سفارش افزونه کانفیگ در مراحل سفارش می باشد. کانفیگ سرور خود را بدست کارشناسان نئو سنتر بسپارد.
با توجه به مشکلات امنیتی که امروزه گریبانگیر تمامی مشتریان شده است. خوشبختانه نئوسنتر سرور های تیم اسپیکی که ارائه می کند همگی بر بستر شبکه ای پایدار و قوی که دارای فایروال و آنتی دیداس بسیار قوی می باشد. هستند که این مشکل را به کلی برای مشتریان حل کرده. و با خیال راحت می توانند در سرور های تیم اسپیک گیمینگ و یا معمولی خود به فعالیت های خود بپردازند.
برخلاف سایر ارائه دهندگان سرور های تیم اسپیک. مجموعه نئو سنتر با کمتر کردن مقدار سود خود و ارائه سرور های تیم اسپیک ارزان قیمت برای مشتریان خود هم خرید و تمدید سرور ها را برای مشتریان خود آسان تر کرده. و سطح رضایت بالاتری جذب کرده است. این قضیه باعث شده تا مشتریان سرور نیم اسپیک بیشتری از سایر ارائه دهندگان جذب کرده. و در مجموع به مقدار سود دهی و درآمد خود برسد. دقت داشته باشید که سرور های تیم اسپیک اشتراکی نئوسنتر همگی ارزان قیمت تر از سایر ارائه دهندگان بوده. و این قضیه هیچ دلیلی بر این نبوده که کمبودی به نسبت آنها داشته باشد.

دانلود نرم افزار تیم اسپیک

دانلود نسخه های تیم اسپیک ویندوز ۳۲ بیت و ۶۴ بیت و اندروید به همراه آموزش نصب و فضای کاربری تیم اسپیک
دانلود نسخه 64 بیت نرم افزار تیم اسپیک
دانلود نسخه اندروید نرم افزار تیم اسپیک
دانلود نسخه 32 بیت نرم افزار تیم اسپیک
آموزش فضای کاربری تیم اسپیک

کلید واژه ها

سرور تیم اسپیک ، خرید سرور تیم اسپیک ، خرید سرور تیم اسپیک گیمینگ ، خرید تیم اسپیک ، تیم اسپیک گیمینگ ، سرور تیم اسپیک ، فروش سرور تیم اسپیک ، فروش سرور تیم اسپیک گیمینگ ، سرور تیم اسپیک گیمینگ ، سرور تیم اسپیک رایگان ، سرور تیم اسپیک اختصاصی

سرور تیم اسپیک ، خرید سرور ts ، سرور آنلاین تیم اسپیک ، فروش سرور تیم اسپیک ، تیم اسپیک ، سرور آنلاین تیم اسپیک ، بروز ترین سرور تیم اسپیک ، خرید بات تیم اسپیک ، بات تیم اسپیک ، فروش بات تیم اسپیک

خرید سرور تیم اسپیک ، سرور تیم اسپیک ، تیم اسپیک ، سرور تیم اسپیک ارزان ، سرور های آنلاین تیم اسپیک ، سرور ts ، سرور teamspeak3 ، فروش سرور تیم اسپیک ، تیم اسپیک ارزان ، تیم اسپیک کرکی ، تیم اسپیک ورژن قدیمی ، ts3 ، team speak server ، سرور تیم اسپیک گیمینگ ، خرید سرور تیم اسپیک گیمینگ ، فروش سرور تیم اسپیک ، سرور تیم اسپیک رایگان ، فروش تیم اسپیک